Referencie

Dobrý deň,

som rád, že som si našiel svoju predajňu chovateľských potrieb spojenú zároveň s psím salónom. Nielen, že mám vždy pekne a odborne upraveného psa, ale som vždy informovaný o novinkách v oblasti potravy pre psov. Dnes už máte chovateľské potreby a psie salóny všade, ale len pár je takých, ktoré vám garantujú kvalitu a skúsenosti.
Dávam si psa trimovať a môžem vám povedať, nie je trimovanie ako trimovanie a treba hlavne vedieť, čo môžete a čo nie, pri trimovaní to chce dosť dlhodobé skúsenosti.
V predajni Brenny pet som našiel naozaj všetko spolu, ochotu, profesionálnu a odbornú kvalitu, skrátka všetko to, čo som hľadal. Brenny pet má všetky tri Péčka, čo môže mať.

Ing. Marian Baláž

Ahojte,

pani Cupákovú poznám 2 roky. A som úprimne rád, že mám za kým ísť, keď má moja sučka buldoga problém. Nielen, že mi pomohla pri výstavách, ale hlavne v oblasti správnej výživy psa. Neviem ako vaše psy, ale hlavne buldogy trpia rôznymi kožnými problémami a pani Jana mi vysvetlila princíp správneho stravovania, tiež som tomu spočiatku neveril. Ale po čase musím uznať, že mala pravdu. Som rád a hlavne môj buldog, že je tu konečne nielen nejaký chovateľský obchod, ale je tu človek, ktorý tomu, čo robí, aj rozumie, či už sú to chovateľské a výstavne skúsenosti, ale aj špeciálne poradenstvo v oblasti potravy. Som rád Brenny petu za jej dlhodobým skúsenostiam.

Tomáš Kollár (Lamač)

Dobrý deň,

týmto listom sa chceme s manželom podeliť o radosť z nášho novoobjaveného obchodu Brenny pet. Chováme 3 psíkov, jedného kríženca jazvečíka a špica a dvoch westíkov, nie sú to výstavne psíky, ale sú krásne aj tak. Kým sme poznali pani Janu, dávali sme našich krásavcov strihať na krátko nič špeciálne. Chceli sme vyskúšať niečo nové, čo oživí našich ňucháčov. Boli sme milo prekvapení, keď sme sa objednali na strihanie a povedali na krátko, alebo necháme to na vás. Nielen, že naši psici boli vykúpaní a špeciálne ostrihaní na westíka, ale hlavne aj vo veľmi nízkej cene. Je veľmi pekné, keď ľudia robia robotu, ktorú majú radi a s láskou. Tiež sme boli milo prekvapení sortimentom tovaru, čo nám bol ponúknutý a vysvetlený, či už to boli konzervy, granule a hlavne rôzne doplnky od oblečenia až po šampóny a iné veci pre psíkov.

Praje vám veľa úspechov rodina Lenkových (Stupava)

Dobrý deň, milí psíčkari

Volám sa Dagmar, som z Bratislavy, a mám dve sučky stredných pudlov. Chcem sa s Vami podeliť o príjemne zážitky spojené s predajňou Brenny pet. Som rada, že som natrafila na pani Janu, ktorá ma nielen zlaté ruky, čo sa týka strihania a úpravy psov, ale veľké pochopenie s malými nespratníkmi, ako sú moje sučky, hlavne tá mladšia 4-ročná LILI. Po prvej návšteve som bola milo prekvapená, keď som si prišla pre svoje ratolesti a vítali ma bez stresu zo strihania, čo bolo predtým nemožné. Preto Vám chcem všetkým, ktorým leží na srdci nielen krásne ostrihaný psík, ale hlavne aj dobrá psychická kondícia psíka, odporučiť tento salón. Tiež aj profesionálny prístup k zákazníkom. Ja už viem, čo je pre nás dobré.

Ahoj (DAGMAR)